Aslı's World!

Friday, July 30, 2010

Gossip Girl Team Support Their Pal!


Gossip Girl crew attended the screening of the latest movie, Twelve of their friend co-star Chase Crawford. Beautiful Blake looked marvelous in her open-back, transparent torso mini dress by Chanel. 
Jessica Szohr was dressed very casually in skinny denim and a large vest which I think was a bit inappropriate concerning the event. Penn preferred to keep it simple with a rolled up cuff shirt and jeans where Ed wanted to show off his chest hair with a very low necklined shirt which he paired with skinny jeans and red shoes.. And of course Chase, the host of the night was looking very smart in his black suit.

Gossip Girl Ekibi, son filmi Twelve' in gösteriminde arkadaşları Chase Crawford'u desteklemek için bir aradalardı. Güzel Blake sırtı açık, beden kesimi trasparan Chanel imzalı mini elbisesinin içinde harika görünüyordu. Jessica Szohr dar kotu ve üzerine giydiği geniş yeleğiyle etkinlik için uygunsuz ve çok sıradan görünüyordu. Penn, kollarını kıvırdığı gömleği ve kotuyla daha rahat giyinmeyi seçerken Ed ise; bağrını gösteren çok açık yakalı bir gömlek, dar kot ve kırmızı ayakkabılarla değişik bir tarz yaratmıştı.. 
Ve tabiki gecenin sahibi Chase, siyah takım elbisesi içinde çok şık ve yakışıklıydı..

 

No comments:

Post a Comment