Aslı's World!

Sunday, October 3, 2010

LV does the best! 

Oh my God!!! I haven't seen Kate Hudson as hot as this before!!! And it's not even a hot little dress which gave her this stunning look! It's only the Louis Vuitton cape but yes you're right the word 'only' and 'Louis Vuitton' don't go very well together in that sentence! So the word ' Louis Vuitton' should be enough for turning a woman into a irresistable hottie! Hudson completed her look with very high heeled black pumps in the Tribeca Film Festival which was a great choice! I love her hair as well..And I don't know if she was just taking her cape off or posing on the second photo but I really love that image! She reminds me of a fabulous butterfly!

Aman Tanrım Kate Hudson'ı daha önce hiç bu kadar çekici görmemiştim! Ona bu nefes kesen görüntüyü sağlayan da ne mini ve seksi bir elbise falan da değil sadece Louis Vuitton imzalı pelerini.. Tamam haklısınız 'sadece' kelimesi biraz aşağılayıcı oldu 'Louis Vuitton' isminin yanında.. Başlı başına Louis Vuitton kelimesi bir bayanı karşı konulmaz bir güzelliğe dönüştürmeye yetiyor. Hudson Tribeca Film Festivali'ndeki görünümünü oldukça yüksek topuklu siyah platformlarıyla tamamlamış, ki çok da doğru bir seçim yapmış bence..Saçlarını da çok beğendim.. Ve ikinci pozunda sadece pelerinini mi çıkarıyordu yoksa poz mu veriyordu bilemiyorum ama bu kareye bayıldım! Bana mükemmel bir kelebeği hatırlatıyor!!!And newly Mom Lily Allen was also seen with this beautiful LV cape but after seeing Hudson with the gorgeous look I cannot really like her on Lily. But yes of course it's fine to wear it outside on a casual day as Lily Allen did.


Yeni anne olan Lily Allen da bu güzel pelerinle görüntülenmiş ama Hudson'ı o inanılmaz haliyle gördükten sonra malesef Lily'nin üstünde pek beğenemedim.. Ama tabiki de aynı pelerini sıradan bir günde Lily gibi dışarıda giymek de mümkün..

No comments:

Post a Comment